شماره تماس: 09122282097

صفحه قوانین و مقررات

به خوش آمدید به صفحه قوانین و مقررات فروشگاه ما. لطفاً قبل از استفاده از سرویس‌ها و خرید از این فروشگاه، قوانین و مقررات زیر را به دقت مطالعه کنید. با استفاده از این وبسایت و خدمات ما، شما به شرایط و ضوابط زیر متعهد می‌شوید:

فروشگاه ابراهیمی با تمام احترامی که برای حریم شخصی و خصوصی کاربران خود قائل است
برای سفارش یا ثبت نظر، مشخصاتی را از شما کاربران گرامی دریافت میکند تا بتواند خدماتی ایمن را به شما ارائه دهد. 

فروشگاه ابراهیمی برای ارسال سفارشات، پردازش آنها و ثبت نظر به اطلاعات مشخصات فردی، که شامل نام و نام خانوادگی ، شماره تماس و آدرس شما است نیاز دارد، این مشخصات به این دلیل از شما گرفته می شود که اطمینان حاصل کنیم که سفارش شما باید به چه آدرسی  و به چه کسی تحویل داده شود تا فروشگاه اینترنتی ابراهیمی جهت ارسال سفارش دچار مشکل نشود.

فروشگاه اینترنتی ابراهیمی همچنین خود را موظف می داند در غیر از مورد اشاره شده، در حفظ اطلاعات مشتریان نهایت تلاش خود را مبذول دارد.

همچنین مشتریان می‌توانند نام و نام خانوادگی، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه ابراهیمی تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

در فروشگاه ابراهیمی هر سفارشی که توسط مشتری ثبت می گردد طی 24 الی 48 ساعت آماده سازی میشود و ارسال سفارش را برای مشتریان گرامی انجام می دهد.

نحوه پرداخت در فروشگاه ابراهیمی از طریق کارت به کارت  می باشد که بعد از تایید فیش واریزی کاربر گرامی از سمت فروشگاه ابراهیمی ، آماده سازی سفارش آغاز و ارسال طی 24 الی 48 ساعت انجام می گردد.

ارسال از طریق بابری و تیپاکس   فقط هزینه شهری دریافت میشود  و همیشه کرایه حمل با مشتری بوده است و فقط در برخی از مدت ها کد تخفیف به میزان خرید جهت کمک هزینه در حدود خاص ارئه میشود 

همچنین  برگشت مالی اعم از عدم موجودی وخدمات گارانتی در صورت عدم تایید فاکتور به هر دلیلی واریز وجه به حساب و یا کارت طرفه حساب امکان پذیر خواهد بود.

ارسال سفارش ها برای استان تهران از طریق پیک و برای شهرستان ها از طریق تیپاکس یا باربری انجام می گردد.

فروشگاه اینترنتی ابراهیمی جهت پیگیری های بعدی از جمله ارسال فاکتور یا گزارش وضعیت سفارش کاربران گرامی ممکن است از ارسال ایمیل استفاده کند. ایمیل شما جهت ثبت سفارشات شما در سامانه و همچنین جهت حفظ و ذخیره سازی اطلاعات شما جهت سهولت دسترسی شما مشتری گرامی در سفارش های بعدی در سامانه ثبت می گردد.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را در اختیار شخص دیگری قرار دهند و در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

فروشگاه اینترنتی ابراهیمی ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فروشگاه اینترنتی ابراهیمی می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

کاربران با عضویت خود این اجازه را به فروشگاه اینترنتی ابراهیمی می دهند که برای ارسال اخبار و اطلاعات محصولات و همچنین اطلاعات خرید و ارسال مشتری از آدرس ایمیل و شماره تلفن مشتری جهت تماس، ارسال ایمیل و پیامک و همچنین سایر برنامه های اطلاع رسانی استفاده شود. قطعا در هر لحظه کاربر سایت می تواند با مراجعه به بخش تنظیمات خصوصی و یا با کلیک بر روی قسمت مشخص شده در ایمیل، ارسال اطلاعات را محدود نماید. 

فروشگاه اینترنتی ابراهیمی اطلاعات و هویت کاربران خود را محرمانه می داند و قطعا این اطلاعات را در اختیار کسی قرار نمی دهد مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

فروشگاه اینترنتی ابراهیمی مانند اکثر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی ‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی فروشگاه اینترنتی ابراهیمی و روش‌ های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌ های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

فروشگاه اینترنتی ابراهیمی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال، با ما در تماس باشید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

دریافت اپلیکیشن فروشگاه میلانو

با نصب اپلیکیشن میلانو یک شعبه از فروشگاه را بر روی تلفن همراه خود داشته باشید.